De vrijwilliger van de maand

01 september 2023


Onze vereniging draait op vrijwilligers. Zonder vrijwilligers kan onze vereniging niet bestaan. Als vereniging zijn we ontzettend blij met onze vrijwilligers en danken hen jaarlijks met een vrijwilligersmiddag. Dit jaar is deze gepland op zaterdag 30 september vanaf 14.00 uur.

Als blijk van waardering willen we, in een nieuwe rubriek, maandelijks een vrijwilliger in het zetten:

We willen dit doen met enkele standaard vragen zoals:
- Wie ben je?
- Wat is/betekent LTC Zelhem voor jou?
- Wat doe je voor LTC Zelhem?
- Wat is jouw motivatie om als vrijwilliger mee te doen?
- Jij mag de volgende "Vrijwilliger van de maand" kiezen. Wie kies je?

We trappen af met de bedenker van dit leuke idee.

 

Vrijwilliger van de maand:   "Dick Sein"

Na een pauze van meer dan 10 jaar ben ik enkele jaren geleden weer lid van onze vereniging geworden. Individueel tennissen en al snel ook bij de bokken op donderdagavond. Elke keer valt op hoe goed de (onderlinge) sfeer is en ook dat ons park er altijd goed uitziet. Goed geregeld! 
Gaandeweg merkte ik dat veel bokken bijdragen aan de club en toen vroeg Henk Voorend mij om bestuurslid te worden. Bijna per omgaande zei ik 'ja' want we genieten allemaal van de faciliteiten en maken samen onze vereniging! Doe jij ook mee?
We hebben mensen voor bardiensten nodig, meer organisatoren voor evenementen en toernooien, leden van andere commissies en ook in het bestuur zijn nog twee plekken vrij.
Meld je aan bij [email protected] of ga in gesprek met een commissielid of bestuurslid!

Hartelijke groeten,
Dick Sein

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0314-621134 (clubhuis) 0314-624301 (secretaris)

L.T.C. Zelhem

Priesterinkdijk 9
7021 HX Zelhem

KVK-nummer

40119235